Gry i zabawy online dla dzieci i młodzieży.
  • Kategoria: PS4 Pomoc

Mikrofon

Witam,
chciałem się zapytać czy jest jakaś opcja żeby grając w sieci nie używać headseta tylko jakiś zewnętrzny mikrofon. Jak się nie podłączy headsetu to grając ze znajomym w sieci jego głos słychać w TV ale nie ma możliwości odpowiedzenia mu, a po podłączeniu headsetu mogę z nim rozmawiać ale jego głos słychać w słuchawce a nie w TV. Zależy mi na tym żeby słyszeć głoś w TV i móc jakoś odpowiedzieć przez nie wiem... podłączenie jakiegoś zewnętrznego mikrofonu... jest taka możliwość?

forum PS4 darmowe gry dla dzieci online

ODPOWIEDZI:

lcr: Z tego co pamietam to tak. Bo kiedys tez sie tym bawalem. W opcjach musisz poszukac. Zeby calosc dzwieku szla przez TV. Tam masz do wyboru, chat na sluchawke, wszystko na sluchawke. Moze tez jest opcja wszystko na TV. Musisz poszukac.

Silent_Assassin: Niestety nie mogę znaleźć żadnej takiej opcji żeby wszystko szło przez TV... dźwięk z gry idzie zmienić żeby szedł przez same słuchawki lub przez TV, ale głos kolegi po podłączeniu headsetu idzie ciągle przez słuchawkę i dopiero po odłączeniu headsetu słychać go na TV, ale wtedy nie można z nim rozmawiać :/

kanaros: Te ustawienia są w Ps4 /ustawienia/ustawienia audio/ i tam masz wszystko, możesz ustawić

kris995: Dolaczam się do prośby . tez chce rozmawiać przez mikrofon a dzwiek chciałbym słyszeć w TV

Silent_Assassin: Tzn ja chciałbym rozmawiać przez mikrofon a znajomego słyszeć w TV a nie na słuchawce, bo w tych opcjach idzie ustawić że albo tylko rozmowa jest na słuchawkach albo całość czy rozmowa + dźwięki z menu czy gry.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

home-footer