Gry i zabawy online dla dzieci i młodzieży.
  • Kategoria: PS4 Pomoc

Udostępnianie cyfrowych wersji gier - granie online na dwóch konsolach PS4

Witam jestem świeżym posiadaczem PS4 i widzę że już są założone podobne tematy ale chciałbym się dowiedzieć wszystkiego na ten temat , od deski do deski.
Więc tak zamierzam sobie kupić wersję cyfrową gry Fifa 15. I chciałbym udostępnić ją swojemu koledze. Załóżmy, że kupuję ,instaluje ją na swojej plejce na swoim koncie . Następnie loguję sie na swoim koncie na kolegi konsoli i on także ją pobiera i instaluje . Czy nie ma w tym żadnych przeszkód ? Chodzi mi też np o trofea, czy jezeli on bedzie gral na swoim koncie czy trofea będą zapisywane na jego koncie ? i czy bedziemy mogli razem grac w tym samym czasie ze sobą ? czy nie będzie jakichkolwiek konfliktów?

forum PS4 darmowe gry dla dzieci online

ODPOWIEDZI:

lcr: Wiec tak. Jezeli bedziesz chcial koledze udostepic swoja cyfrowa wersje gry to jest taka mozliwosc. ALE... Wedlug praw Sony, mozesz udostepnic ja tylko 1 uzytkownikowi. Jezeli on bedzie chcial ja zainstalowac i grac na swoim koncie.. TO Twoje konto musi byc ustawione na jego konsoli jako podsawowe(Musi tak byc,zeby otrzymac licencje, ktora zreszta najlepiej recznie odnowic z poziomu menu konsoli). Pozniej zwyczajnie loguje sie na swoje konto i na nim gra. Mozecie grac rownoczesnie w fife i kazdy bedzie mial swoje trofea, na swoim profilu.

kris995: dzieki wielkie lcr , a jeśli kolega ustawi moje konto u siebie jako podstawowe może później ustawić swoje jako podstawowe ? i czy wtedy już nie będzie mógł grać w udostępnioną grę ? Bo przecież jeśli będzie miał ustawione u siebie moje konto jako podstawowe to przecież grając w fife trofea będą nabijane na moje konto .

lcr: Nie. Twoje konto musi byc ustawione u niego jako podstawowe, gra intaluje sie, pobiera licencje i moze smialo grac juz na swoim koncie.
https://www.youtube.com/watch?v=v45ovc_KSzk

Prushek: Czyli ogólnie na obu konsolach musi być ustawione to samo konto główne na którym są kupione te gry cyfrowe i wtedy każdy na swoim własnym profilu może grać równocześnie nawet online ?

lcr: Ogladales ten filmik w ogole? 1 konto glowne = 1 konsola.

Prushek: Oglądałem ale pytanie brzmi czy będę mógł na dwóch RÓŻNYCH KONSOLACH grac RÓWNOCZEŚNIE ONLINE

lcr: Jezeli ustawisz to tak jak na tym filmiku to tak, bedziesz mogl grac rownoczesnie online na obu konsolach.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

home-footer